Мысли вскользь и поперёк

Urbi et orbi


Александр Ходжа

Наступний крок - створення ревкомів

Основна мета нашої революції - встановлення Закону, затвердженного на основі загально-людських цінностей - такого Закону, яким буде пишатися кожен украънець, як на Сході так і на Заході держави.

Зміщення "донецьких" - питання вже не днів, а годин. Але ж усі ті, хто схвалював дії кліки Януковича(донецькі, луганські, дніпропетровські та харківські регіонали і комуністи), не зникнуть "як роса на сонці" - вони залишаться у своїх кабінетах, так само будуть паразитувати за рахунок платника податку, плетучи інтриги і оболванюючи народ на підконтрольних територіях.

Логіка революційних подій диктує нам вимоги, першим пунктом якіх значиться люстрація.
Та сама люстрація, про яку багато говорять як на Майдані в Київі, так і по містах та селах.
Революціонери, які сьогодні борються на барикадах, прагнуть не просто до повалення фашистів з ПР, а до зміни системи влади, яка, на думку протестантів, повинна стати владою для людей, а не набором інструментів легалізації кримінальних капіталів, що належать 4% населення.
Дозволимо собі висловити припущення, що Майдан не розійдеться після того, як Янукович буде усунутий: повстанці будуть домагатися створення і приведення в дію таких механізмів, які забезпечать контроль над великим капіталом.

Треба визнати, що нам є за що дякувати Януковичу з компанією: вони, починаючи з 2004 року, сприяли зародженню та формуванню в Україні ідейної народноЇ опозиції. Зрозуміло, тут мова йде не про опозиційних політиків, а про простих українців, які готові зі зброєю в руках відстоювати своє право на гідне життя в совїй країні.
Саме з представників цього середовища ідейних антагоністів будуть сформовані ревкоми, основне завдання яких - провести люстрацію на місцях.

Ми закликаємо всіх товаришів по боротьбі сформулювати комплекс завдань, до вирішення яких необхідно буде приступати вже дуже скоро.

Друзі, створення революційних комітетів - це необхіднійша міра, що диктується поточним моментом. Але в той же час - велика відповідальність.

Слава Україні!

Народний рух "Майдан"
м.Лисичанськ

repostРекомендовать запись
Оцените пост:

Откуда приходят на эту запись за последний месяц   1 день 10 дней 30 дней

Нет данных

Показать смайлы
 

Комментариев: 31

Рекомендовал эту запись

Героям слава!

Зиг хайль!
Я ж просила не нариватися...
Рекомендував цей запис

Слава Україні!

Зиг хайль!
Рекомендовал эту запись

во правильно!

Ник у тебя странный
http://desant.hiblogger.net/1387350.html?page=1#cmnt5893677 заипался пояснять. там написано.

Зміщення "донецьких" - питання вже не днів, а годин

Да, Вы не только скудоумны, Вы ещё и наивны...

Гражданин Фишер, воздерживайтесь от определений, унижающих оппонета: в русском языке достаточно слов для выражения уважения к собеседнику. Справка: ненормативная лексика, уничижающие определения свойственны личностям со скрытыми комплексами
Простите, пан Ходжа, но я привык называть вещи своими именами.
Что за закон, можно поподробнее
Вот нифуя толкового в этой стране - не будет... Одна страна, один народ, а горло друг другу - перегрызём.... (((((((
Все буде Ок! Приїжджай на Майдан

Я ще три роки тому кахав, що вірю в Донецьких! ...Дивлячись фільми про копанки, бачу, що Шахтарі зуміли побороти таку емоцію, як страх. Вони звикли до ризику, в тому числі і до ризику своїм життям...

Рекомендував цей запис

Зміщення "донецьких" - питання вже не днів, а годин. Думаю, все таки днів і тижнів. І віддуватися за всіх буде всього кілька осіб.

Если чистки не будет, рано или поздно всё вернётся на качественно новом уровне. Эту бело-голубую заразу на Востоке необходимо искоренять революционными методами - экспроприация и общественная обструкция. Они - враги украинского народа. Поэтому отношение к ним должно быть соответствующим.Если не будет проведена люстрация, то всё, что происходит сейчас, будет напрасным. У революции должен быть результат.
точно.
Рекомендував цей запис
Revolutional update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil 3.0": captcha solution of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex, and more than 8400 another types of captcha, with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second). You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software. Interested? You can find a lot of demo videos about XEvil in YouTube. See you later! XRumer20170718

 
ОБОЗ.ua