Мысли вскользь и поперёк

Urbi et orbi


Александр Ходжа

ЗВЕРНЕННЯ ЗАРУЧНИКІВ РЕПРЕСИВНОЇ МАШИНИ

ЄвроМайдан – EuroMaydan
Общественная организация · 247 609 отметок "Мне нравится"
‪#‎ЄвроМайдан‬ Читач просить нас поширити цей текст. Вважаємо за потрібне сприяти на наголошенні про негайне звільнення політв'язнів і сподіваємося, що суди вже якось мають спромогтися зібратися у неділю, або відпустити людей на свободу.

ЗВЕРНЕННЯ ЗАРУЧНИКІВ РЕПРЕСИВНОЇ МАШИНИ

Револбюція пройшла. Люди за революцію загинули. Майдан призивають розходитись.
Мета учасників Майдану - перезавантаження влади, зміна системи влади, відновлення прав і свобод Людини.

На Майдані вшанували пам'ять загиблим Героям та привітали активних учасників, але не згадали ще живих людей - в'язнів сумління, які не підкорились злочинній владі, за що були репресовані во в'язниць за сфабрикованими справами, за різними статтями Кримінального Кодексу України.

Влада перезавантажилась шляхом призначення нових керівників. Система влади - ще не зникла. Захист прав і свобод Людини - обов'язок нової влади !

І що далі ?! Можливо хтось нарешті згадає про них?

Провокатори злочинної влади, рятуючи свої статки вже перейшли на бік нової влади, та намагаються приховати свої злочинні дії в минулому, переконуючи останню що в тюрмах знаходяться лише кримінальні злочинці.
Суспільна небезпека загратованих людей лише в тому, що вони хочуть бути людьми, захищати свої права, намагаються довести свою непричетність. Зробити це у неволі система влади забороняє.

Ці люди потребують активної допомоги суспільства і рішучих дій нової влади у наданні реальної можливості користуватися цими правами на свободі.

СІЗО це не виправна установа а заклад психологічного і фізичного тиску прокурорами та судами на людей, в чому беспосередньо переконались сотні активистів Майданів України.

Наслідки діяльності злочинної влади мають бути негайно усунені у новому, рішучому парламенті.

Слава Україні !


Рекомендовать запись
Оцените пост:

Откуда приходят на эту запись за последний месяц   1 день 10 дней 30 дней

Нет данных

Показать смайлы
 

Комментариев: 15

http://salexrumer.site/ Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil 3.0": captchas breaking of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex, and more than 8400 another types of captcha, with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second). You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms. Interested? You can find a lot of demo videos about XEvil in YouTube. You read it - then IT WORKS! See you later ;) http://xrumersale.site/ XRumer201708yy

 
ОБОЗ.ua